Zabudli ste heslo?
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color
Len pre členov

Obec Čerhov

Sobota
Dec 15th
Úvod arrow Aktuality arrow Úcta k starším
Úcta k starším
Mesiac október je jesenným mesiacom venovaným úcte k starším ľuďom. Práve preto sa 24. október 2010 niesol v Čerhove v znamení príjemnej atmosféry venovanej starším občanom našej obce.

Krátkym príhovorom starostu pána Pavla Balogha, bolo podujatie pod názvom ÚCTA K STARŠÍM považované za otvorené. Okrem zamestnancov Obecného úradu si na naše „studnice múdrostí a skúseností“ v tento deň spomenuli aj žiaci materskej školy a základnej školy, ktorí si pre svojich starých rodičov pripravili básničky, pesničky a malé prekvapenia v podobe nádherných kvetov. Po ich vystúpení sa všetkým prítomným predstavilo známe Humenské trio, ktoré zaspievalo tie najkrajšie a najznámejšie piesne zo svojho repertoára a rozospievali tak celý kultúrny dom. Ochotne zaspievali aj piesne na želanie a spríjemnili krásne nedeľňajšie posedenie.

Na občerstvenie bolo pre zúčastnených pripravené malé pohostenie, pri ktorom si mohli občania posedieť, podebatiť a zaspomínať na staré časy.
 
vinohrad01.jpg
Spýtajte sa obce
Fotogaléria
Košický samosprávny kraj

Štatistika návštev

Návštevníkov: 1238101

Kto je online

Kontakt

Obecný úrad Čerhov
Ulica Dlhá 100
076 81 Čerhov

Tel./Fax: 056/679 3222
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.

Starosta obce:
Ing. Jaroslav Bajužik 

>> Kde sa nachádzame <<

Informácie

Kultúra
Doprava
Školstvo
Cirkev

Anketa

Čo by ste v obci zlepšili ....
 

Naši partneri

SACR