• Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color
  • green color
Len pre členov

Obec Čerhov

Štvrtok
Jul 09th
Úvod arrow Aktuality arrow NAJNOVŠIE OZNAMY PRE OBČANOV OBCE
NAJNOVŠIE OZNAMY PRE OBČANOV OBCE
Vážení občania, obyvatelia časti ulice Dlhej. Z dôvodu presunu zamestnancov obce na projekt "Rekonštrukcia domu smútku a cintorína" Vás vyzývame, aby ste prevzali zodpovednosť za úpravu priestranstiev po rekonštrukcii priekop. Ďakujeme  :)

Vážení občania, zvýšilo sa nám zopár sadeníc levandúľ. V prípade, že máte záujem o skrášlenie svojej záhradky/predzáhradky, dajte nám vedieť, radi Vám ich poskytneme.

Oznamujeme Vám, že v pondelok 24.06.2019 budú Ambulancia MUDr. Dančáka a Lekáreň vo Veľatoch zatvorené z technických príčin. Súrne prípady ošetrí MUDr. Burdová v Michaľanoch.

Oznam o plánovanej likvidácii hrobových miest. Oznamujeme Vám, že na starom obecnom cintoríne plánujeme zlikvidovať staré hrobové miesta. V prípade, ak na cintoríne máte pomníky, kontaktujte obecný úrad do 19.07.2019. Ďakujeme. 

Vážení občania, táto správa sa týka hlavne tých z Vás, ktorí ste darcami krvi, resp. o niekom kto krv daruje viete. Keďže sa blíži termín výročnej schôdze Miestneho spolku SČK, chceli by sme Vás poprosiť o nahlásenie darcov krvi (kvôli odmeňovaniu)  :) takže ak darujete krv, alebo poznáte nejakého darcu, napíšte nám prosím správu. Veľmi pekne Vám ďakujeme.
 
stavanie_maja08.jpg
Spýtajte sa obce
Fotogaléria
Košický samosprávny kraj

Štatistika návštev

Návštevníkov: 1509664

Kontakt

Obecný úrad Čerhov
Ulica Dlhá 100
076 81 Čerhov

Tel./Fax: 056/679 3222

Starosta obce:
 
Ing. Jaroslav Bajužik 

>> Kde sa nachádzame <<

Informácie

Kultúra
Doprava
Školstvo
Cirkev

Anketa

Čo by ste v obci zlepšili ....
 

Naši partneri

SACR